Přejít na hlavní obsah
Nakupujte online v: AT | IT | CH | FR | DE | UK | CZ | SE | DK | BE | NL | IE | ES | PL | LU | HR

Obklady na první pohled

Obklady jsou skvělé pro krásné mozaiky, lišty nebo dekorativní návrhy stěn v tradičním i moderním designu. Obzvláště oblíbené jsou jižní motivy a typy dlaždic. Vzorkům, barvám a tvarům se meze nekladou. Obzvláště populární jsou terakotové dlaždice. Na výběr jsou také obklady ze skla, kameniny nebo keramiky.
   

Terakota - zvláštní způsob života

Kromě dlaždic z přírodního kamene patří mezi nejoblíbenější terakotové dlaždice. Lze je použít jako dlažbu i obklady. Terakotové dlaždice lze použít také jako mozaikové dlaždice. Samozřejmě, že obklady musí být mnohem méně robustní než obklady. Přesto by měly vypadat hezky po mnoho let. Samozřejmě také chrání a izolují zeď za ní. Terakotové dlaždice jsou italskou jílovou specialitou, která se nachází pouze v určitých oblastech Itálie. Charakteristické je červeno-žluté zbarvení. Nejoblíbenější je instalace ve všech venkovních prostorách, například na balkonech, terasách a na zahradě. Jsou robustní, odolné a snadno se ošetřují. Terakotové dlaždice jsou k dispozici také s proskleným povrchem. Tyto dlaždice jsou obzvláště oblíbené u proutěného, ​​ratanového a dřevěného nábytku. V kuchyni vypadají skvěle jako obklady. Poznámka: Glazované terakotové dlaždice lze snáze řezat. Neglazované se snadněji lámou, proto je třeba dávat pozor. Aby se tomu zabránilo, musí být neglazované dlaždice řezány mokrým řezacím strojem.
            

Jaké další možnosti nabízejí obklady?

Obklady lze pokládat přes celou zeď nebo jen zvýraznit. Umístit lze samozřejmě i velké centrální motivy. Vynalézavosti se meze téměř nekladou. Mozaikové dlaždice jsou ideální pro centrální vzory a tvary. To umožňuje navrhovat celé obrázky a krajiny. Obklady přinášejí teplo a atmosféru do každého domova. Pokud máte děti, můžete si samozřejmě nechat nastavit také oblíbené barvy nebo jiné dětské motivy. Kuchyně už vypadá velmi přátelsky k dětem. Nastavte akcenty na stropní lišty z obkladů. Můžete tedy nastavit ozdobné okraje, které budou trvat věčnost. Mozaikové obklady také nastavují vizuální limity, rozšiřují nebo zmenšují místnosti.
   

Obklady - ideální médium pro renovace a navrhování

Stěny ukazují svůj věk a renovace je naléhavě nutná. Výběr obkladů je obrovský. K dispozici jsou také samolepicí verze. Během chvilky jste tedy vykouzlili novou zeď, která vydrží dlouho. Samolepicí dřevěné pásy nebo panely to celé trochu uvolní. Obklady jsou také k dispozici ve formě panelů. Ale obklady vyrobené z obkladů také vypadají elegantně. Ať už jde o jednoduché geometrické tvary, plynulé barvy nebo mozaiky, obklady vždy vypadají dobře.
       
Jaké jsou vlastnosti obkladů?
Obklady trvají velmi dlouho, jsou obvykle houževnaté a odpuzují vodu. Koupelna je toho nejlepším důkazem. Všechny obklady lze také obnovit v koupelně, je třeba poznamenat, že jsou vhodné do vlhkých prostor nebo trvale vlhkých prostor. Rádi vám poradíme s našimi produkty, zpracováním a používáním. Pokud potřebujete obklady pro specializovanou firmu, školu nebo soukromý dům, rádi vám připravíme speciální nabídku. V komerčním sektoru jsou často nutné robustnější varianty obkladů. Samozřejmě si s vámi o tom můžeme kdykoli promluvit! Obklady jsou samozřejmě vždy k dispozici pro vnitřní i venkovní použití.
   
Závěr
Terakotové obklady jsou obzvláště stylové a poutají pozornost v každé místnosti. Okamžitě každá místnost vypadá přátelštěji a šťastněji. Svěží barvy a zajímavé tvary promění každou místnost v příjemný ráj. Nové obklady na zeď zkrášlí každou koupelnu během chvilky. Tmavší dlažbu lze samozřejmě kombinovat i se světlejšími terakotovými obklady. Tyto malé barevné nuance v teplých červených tónech vypadají opravdu ušlechtile a vydrží věčnost.