Přejít na hlavní obsah
Nakupujte online v: AT | IT | CH | FR | DE | UK | CZ | SE | DK | BE | NL | IE | ES | PL | LU | HR

Nerezová mozaika

Pokud hledáte individuální vzhled a robustní vlastnosti obložení stěn, jste s mozaikou z nerezové oceli na správném místě. Ty přesvědčují jako hranice i jako velká plocha, přičemž je můžete také dobře využít v různých místnostech. Ať už jde o předsíň, obývací pokoj nebo kuchyň a koupelnu, s individuální mozaikou z nerezové oceli si ve svém domě určitě vytvoříte akcenty, které vyniknou individualitou a kreativitou.

Nerezová mozaika přesvědčuje opticky i svými vynikajícími vlastnostmi

Je zřejmé, že kovové dlaždice jsou obzvláště přesvědčivé díky svým vynikajícím technickým vlastnostem. Ty jsou kombinovány se speciálními designovými výhodami, které především perfektně inscenují hru světla a stínu. Zvláště pokud máte doma moderní styl zařizování, s kovovými obklady v široké škále barev a odstínů jste naprosto v pořádku. Výsledná nerezová mozaika zachycuje tóny a tvary okolí a odráží tyto dojmy v kombinaci s dopadajícím světlem. To posiluje efekty mozaikových dlaždic, které jsou perfektně uspořádány v nerezové mozaice. Navíc se dokonale přizpůsobí prostředí ve vaší domácnosti, kde se pravděpodobně setkáte s řadou dalšího vybavení nebo bytových doplňků z nerezové oceli. Kování nebo zařízení pro kachlová kamna, ale také jednoduché nábytkové součásti, jsou velmi oblíbené a posilují jedinečný nádech, který kovové obklady vyzařují na zeď nebo podlahu. Kromě přesvědčivých vizuálních argumentů existují technické vlastnosti trvanlivosti a snadná údržba mozaiky z nerezové oceli. Kromě toho je materiál nerezová ocel velmi odolná vůči chemikáliím.

Různé materiály

V závislosti na tom, jaký typ mozaiky z nerezové oceli si vyberete, existují další pozitivní vlastnosti. Například kovové dlaždice vyrobené z hliníku jsou velmi odolné vůči UV záření a při kontaktu se vzduchem na povrchu vytvářejí vrstvu oxidu odolného proti korozi. To znamená, že budete mít prospěch z jakési samoopravy povrchu, pokud by došlo k poškození mozaiky z nerezové oceli. Rez nebo skutečnost, že se stěna nebo podlahová krytina mohou po delším používání deformovat, také nejsou problémem mozaikových dlaždic z tohoto materiálu. Díky své nízké hmotnosti lze dlaždice snadno navrhnout a nainstalovat a mají dobré tepelné a mechanické vlastnosti.

Individuální design

Jednotlivé mozaiky z nerezové oceli se díky svému nadčasovému, někdy až elegantnímu vzhledu hodí do jakéhokoli prostředí. Možná nechcete světlé nebo lesklé kovové dlaždice, ale raději použijte dlaždice s kartáčovanými kovovými povrchy. V obchodě jsou známy jako mozaikové dlaždice s matným nebo saténovým povrchem. K vytvoření brusného vzoru pro kartáčovaný povrch se používá bruska, kterou můžete spustit jednotlivě, buď podélně, napříč nebo křížem krážem. Zvláštního efektu pro svou mozaiku z nerezové oceli dosáhnete, použijete -li na každý kus kovové dlaždice s jiným zrnem. Výsledný pestrý lom světla vytváří fascinující lesklé efekty a působivý efekt na vaši mozaiku z nerezové oceli.

Mnoho výhod díky nerezové oceli

Kovové dlaždice jsou zcela zdravotně nezávadné a ekologické, protože jsou netoxické a lze je zcela recyklovat. Pokud jsou tyto mozaikové dlaždice recyklovány, je potřeba pouze pět procent energie potřebné k jejich rekuperaci. Mírně vyšší pořizovací náklady na jednotlivé mozaiky z nerezové oceli se amortizují velmi rychle a především proto, že mají působivou životnost.

Naše exkluzivní mozaika z nerezové oceli může být sestavena v různých konfiguracích. To dodá vašemu interiéru exkluzivní vzhled. Rádi vám zašleme vzorky poštou, abyste si mohli vybrat mozaiky z nerezové oceli na místě ve vlastních místnostech a za stávajících světelných podmínek.

Nerezová mozaika Mosafil je vhodná v matném nebo lesklém provedení pro všechny vnitřní prostory, jako jsou toalety, kuchyně, koupelny nebo jiné obytné prostory. Naše mozaika z nerezové oceli je posílána s ochrannou fólií na rohož, aby se zabránilo případnému poškrábání a aby nebyl narušen efekt drahých kovů. Díky prvotřídnímu zpracování mají mozaiky z nerezové oceli kartáčované povrchy a vzácný kov je kombinován s vysoce kvalitními keramickými nosnými materiály. Díky mozaikové síti lze mozaiky z nerezové oceli Mosafil snadno pokládat a řezat různými způsoby. U nás získáte mozaiku z nerezové oceli v exkluzivních variantách z nerezové oceli, hliníku (hliníku) nebo mědi.