Přejít na hlavní obsah
Nakupujte online v: AT | IT | CH | FR | DE | UK | CZ | SE | DK | BE | NL | IE | ES | PL | LU | HR

Schodišťové profily z nerezové oceli

Bezpečnost na prvním místě: profily schodiště snižují riziko uklouznutí

Pravděpodobně jste obeznámeni s problémem schodišťových hran. Schodiště se stává nebezpečím dříve, než se očekávalo. Mnoho nehod v domácnosti je způsobeno kluzkým schodištěm. Investice do silných schodišťových profilů se vyplatí, aby hrana schůdku nespadla tak strmě a měla také ochranu proti zakopnutí a schodu. Na schody byste si neměli vybírat žádné profily, ale především dbejte na kvalitu a prvotřídní zpracování. Schodišťové profily patří mezi předměty, které jsou vystaveny vysoké míře opotřebení, koneckonců ve většině případů se používají denně. Vysoká kvalita chrání před rychlým opotřebením profilů a zajišťuje, že si výrobek dlouhodobě užijete. 

Vysoce kvalitní schodišťové profily z nerezové oceli nabízejí dlouhodobé zabezpečení

Použijte schodišťové profily ze silných materiálů, které ve skutečnosti chrání hranu schůdku. Zde se osvědčila nerezová ocel. Nerezová ocel nabízí nejen obrovskou stabilitu, ale také věří, že se takové profily ještě snadněji čistí a že vydrží. Další významnou výhodou je vizuální stránka, kterou podepírá nerezová ocel na okraji schodu. S nerezovou ocelí poskytnete stylové prvky, které vizuálně vylepší váš domov. Materiál jako kroková hrana také chrání před zlomením profilu a nabízí silné a bezpečné řešení. Pokud se ale rozhodnete pro schodišťové profily, nemusíte si je pracně kupovat sami a sbírat je v různých železářstvích. Objednání požadovaných profilů zjednodušuje nákup a přináší nové krokové lemování přímo k vám na zadanou adresu. To vám ušetří další čas a peníze.

Spolehněte se na zabezpečení prostřednictvím silných schodišťových profilů doma nebo v kanceláři

Pokud jste někdy chodili po schodech bosí nebo v ponožkách, víte, jak snadné je pro lidi ztratit půdu pod nohama. Nejen, že se tímto způsobem můžete podílet na vážné domácí nehodě. Návštěvníci, staří i mladí, mají také prospěch z protiskluzových profilů pro vaše schody. Okraj schůdku lze samozřejmě stínit nejen doma, ale i v kancelářích. Chraňte své zaměstnance a zákazníky a nabídněte jim schodišťové profily, které bodují svým vzhledem a bezpečností. Jednoduchá instalace a obrovská stabilita poskytují další výhody, které nelze ignorovat.

Správný krok pro veřejné budovy

Ve veřejných budovách nebo obchodních prostorách je ještě vyšší počet lidí, kteří schody používají v průměru každý den. Na rozdíl od soukromých obytných prostor musí být v tomto bodě zajištěna vyšší úroveň zabezpečení, aby byla zajištěna ochrana starších a křehkých zákazníků a zaměstnanců. Neměli byste proto dlouho čekat, místo toho se spolehněte na schodišťové profily, které nabízejí nejlepší ochranu, jakou byste si mohli přát hned od začátku. Stupňový nos z nerezové oceli se také ukazuje jako ideální volba ve veřejných budovách a společnostech nebo obchodních prostorách. Zde je zvláště patrné, že varianta z nerezové oceli zajišťuje vysokou stabilitu a brání neustálé obnově hrany schůdku. Místo toho investujete do dlouhodobého řešení, které vám také ušetří peníze.

Snadná výměna nerezových schodišťových profilů

Pokud by přesto nosník schůdků po chvíli vykazoval známky opotřebení a měl by být z vizuálních nebo bezpečnostních důvodů vyměněn, je k dispozici rychlá výměna, kterou lze snadno připevnit. Schodišťové profily, které jsou chráněny páskem z nerezové oceli, také představují důležitý referenční bod pro lidské oko. Tímto způsobem je hrana schůdku jasně ohraničena a lidé mohou schodiště používat i za zhoršených světelných podmínek. Vysoce kvalitní celkový dojem dotvářejí sladěné koncové krytky schodišťových profilů z nerezové oceli. Nástupní hrana je dokonce speciálně schválena pro pracovní oblasti, kde je zvýšené riziko uklouznutí. Tímto způsobem se lze vyhnout riziku uklouznutí na schodišti pomocí levné investice.