Přejít na hlavní obsah
Nakupujte online v: AT | IT | CH | FR | DE | UK | CZ | SE | DK | BE | NL | IE | ES | PL | PT | FI | GR | RO | NO | HU | BG | HR | LU

Mozaikové dlaždice drtivá rozmanitostS více než 1700 různými mozaikové obklady vám můžeme nabídnout zdrcující Nabídněte různé individuální mozaiky v kvalitě specializovaných prodejců. Kromě kameniny glazované, neglazované, leštěné, keramiky a skla najdete také mozaiky z přírodního kamene v různých kombinacích a materiálech, jako je mramor, žula, břidlice, vápenec, křemenec, onyx, oblázkový kámen a travertin. Rádi vám pošleme mozaikový vzor poštou, abyste si mohli vybrat mozaikové dlaždice na místě ve svých vlastních místnostech a za stávajících světelných podmínek. Například vytvořte Mozaikové dlaždice s dřevěným vzhledem přirozeně působí díky klamně reálné struktuře povrchu dřeva. Ne všechny mozaikové dlaždice jsou vhodné pro každou oblast použití. Například skleněné mozaiky jsou nevhodné pro venkovní prostory, jako jsou balkony nebo terasy, zatímco mozaikové obklady z porcelánového kameniny si poradí s vysokými nároky počasí (sluneční světlo, kolísání teploty, vlhkost, mrazuvzdornost).

Mozaikové dlaždice v obývacím prostoru

Pokud chcete svému životnímu prostředí dodat obzvlášť exotickou atmosféru, pak máte k dispozici nespočet možností designu s mozaikovými dlaždicemi, jako je skleněná mozaika. Tyto barevné, třpytivé materiály na mozaikové obklady se mohou ohlédnout za dlouhou tradicí, protože Římané již věděli, jak dát mozaikovým obkladům nebo skleněné mozaice obývacím pokojům nebo oblastem ke koupání jedinečné kouzlo a jak jim dát úchvatný vzhled nebo obklady do obývacího pokoje. Mozaikové obklady, skleněné mozaiky, obklady do koupelny nebo obklady do obývacího pokoje ani dnes neztratily nic ze své podmanivé krásy a existuje mnoho lidí, kteří se podílejí na designu obývacích pokojů s extravagantními ozdobami mozaikových obkladů , skleněná mozaika, obklady do koupelny nebo obklady do obývacího pokoje Používá dostupné a mozaikové obklady ohromí nejednoho diváka. Obklady do koupelny, skleněná mozaika, mozaikové obklady a obklady do obývacího pokoje - různé možnosti designu

Mozaikové dlaždice v mnoha variantách

Dnes jsou mozaikové dlaždice vyrobeny z různých materiálů.
Sortiment mozaikových dlaždic sahá od skleněné mozaiky, mozaiky z přírodního kamene až po mramorovou nebo kovovou mozaiku. Oblasti použití mozaikových dlaždic jsou velmi odlišné. Klasickou variantou mozaikových obkladů je integrace mozaikových kamenů jako obkladů do koupelny v oblastech koupelen a vlhkých buněk. Tímto způsobem můžete vytvořit vkusný design s obklady do koupelny, který ukazuje osobní vkus a styl. Některé barvy mozaikových obkladů jsou zvláště účinné u obkladů do koupelny. Chrpově modrý odstín obkladů do koupelny vytváří námořní atmosféru a připomíná zvuk moře. Pokud milujete exotičtější obklady do koupelny, měli byste pro mozaikové obklady použít orientální tóny a vrátit se ke zlatému nebo oranžové obklady do koupelny. Díky velmi odlišnému uspořádání jednotlivých mozaikových dlaždic lze prostorovou auru a náladu vaší koupelny měnit podle vlastního přání. Stěny si také přijdou na své s mozaikovými dlaždicemi nebo skleněnou mozaikou jako obklady do obývacího pokoje. Jako zvláštní zvýraznění můžete použít obklady do koupelny nebo obklady do obývacího pokoje k vytvoření figurek nebo podobných designových prvků a dát tak svým pokojům nádherný vizuální akcent. Mozaikové obklady jako koupelnové obklady v oblasti bazénu mají také za následek značné obohacení místností. Pokud dáváte přednost něčemu trochu minimalističtějšímu, můžete jako dekorativní prvky použít obklady do koupelny a obklady do obývacího pokoje. Obklady do koupelny nebo obklady do obývacího pokoje jsou ideální jako dekorativní ohraničení. Díky individuální skladbě a designu jsou obklady do koupelny nebo obklady do obývacího pokoje ze skleněné mozaiky osobním a hodnotným unikátem. Obklady do obývacího pokoje svědčí o vkusu a smyslu pro styl.

Skleněná mozaika - velmi speciální materiál

Zvláštní pozornost přitahují obklady do koupelny nebo obklady do obývacího pokoje ze skleněné mozaiky. Světelné a lesklé vlastnosti skleněné mozaiky jsou zvláště účinné v místnostech zaplavených světlem jako obklady do koupelny nebo obklady do obývacího pokoje. Skleněná mozaika je také vhodná jako obklad do koupelny do sprchových koutů. Skleněná mozaika je k dispozici v matné i lesklé verzi jako obklad do obývacího pokoje. Skleněná mozaika vytváří nádherné efekty v každé místnosti, dokonce i jako obklad do obývacího pokoje. Bez ohledu na to, zda se jedná o skleněnou mozaiku jako pruhovanou nebo vícebarevnou strukturu, nebo skleněnou mozaiku s perleťovým povlakem, skleněná mozaika je grandiózní povrchovou dekorací, zejména pro obklady do obývacího pokoje. Pro milovníky mozaikových obkladů rozmazlených luxusem lze řadu také rozšířit o skleněné mozaiky se zlatým efektem jako obklady do obývacího pokoje. Skleněná mozaika je vysoce kvalitní výrobek s hladkou strukturou, který se skvěle hodí jako obklady do koupelny nebo obklady do obývacího pokoje. Požadované barevné pigmenty skleněné mozaiky se smíchají s křemenným pískem a spojí se při 1000 stupních Celsia. Vzniká tak barevná skleněná mozaika, která se ideálně hodí jako mozaikové obklady, jako jsou obklady do koupelny nebo obklady do obývacího pokoje. Ale stále oblíbenější jsou jako obklady do obývacího pokoje také mozaikové obklady nebo skleněné mozaiky. Tolik designových prvků lze reprodukovat na podlaze nebo na zdi mozaikovými dlaždicemi nebo skleněnou mozaikou, které přitahují velkou pozornost. Mozaikové obklady jako obklady do obývacího pokoje nebo obklady do koupelny jsou také tak oblíbené, protože se o ně snadno pečuje. Mozaikové dlaždice lze také úžasně integrovat do místnosti jako dekorativní obklady stěn ve formě obkladů do obývacího pokoje a obkladů do koupelny.

Výběr mozaikových obkladů, skleněné mozaiky, obkladů do koupelny nebo obkladů na zeď
Nezáleží na tom, zda se rozhodnete pro mozaikové obklady jako skleněné mozaiky nebo jako obklady do koupelny a obývacího pokoje „S mozaikovými dlaždicemi najdete eldorádo možností designu. Skleněná mozaika je stejně vhodná jako obklady do koupelny nebo obklady do obývacího pokoje a mozaikové obklady se staly také nepostradatelnou součástí kuchyňského prostoru. Mozaikové obklady jsou univerzálním dekoračním materiálem a jako skleněnou mozaiku lze použít kdekoli, například jako obklady do obývacího pokoje.

Obklady do obývacího pokoje nebo obklady do koupelny dokonale kryjí křivky nebo sloupy. Obklady do obývacího pokoje a koupelnové obklady ze skleněné mozaiky lze skvěle integrovat.